Domů / Ochrana osobních údajů
Kontakty

Infolinka: +420 776 693 482

Po-Pá 7.00-14.00

Email: info@aaaprodum.cz

 

Ostatní informace

   

 

 

 

        

 

    

 

 

Ochrana osobních údajů

V e-shopu aaaprodum.cz věnujeme zabezpečení Vašich osobních dat zvýšenou pozornost. Pomocí účinných zabezpečovacích technologií jsou veškeré Vámi poskytnuté údaje chráněny proti odcizení. Jsou uchovávány pouze po nezbytnou dobu na chráněných serverech, které se nacházejí na území ČR. Přístup k nim je zabezpečen jak na úrovni fyzické, tak softwarové a to několikanásobným jištěním.

Údaje, které registrujeme v souvislosti s Vaší osobou nám slouží výhradně k vyřízení objednávky a k tvorbě obchodních nabídek. Mohou obsahovat vaše jméno a příjmení, titul, název vaší společnosti či organizace, váš e-mail a telefon, adresu do práce nebo domů, případně další údaje, které jsou potřebné k úspěšnému dokončení výše uvedeného.

Internetové stránky provozované společností AAA pro dům s.r.o. mohou registrovat některé údaje technického charakteru jako jsou IP adresa, čas přístupu, místo přístupu, užité SW a HW prostředky a další technické údaje. Tyto slouží výhradně k analýze a sledování trendů chování našich návštěvníků.

Jsme si plně vědomi zákonných úprav ochrany osobních údajů a proto postupujeme dle platné legislativy ČR a závazných směrnic EU. Zejména zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, zákonem č.127/2005 Sb. o elektronických komunikacích, a dále dle příslušných ustanovení Občanského zákoníku. Rovněž směrnicí evropského parlamentu a rady 97 / 7 / ES o ochraně spotřebitele v případě smluv uzavřených na dálku.

Veškeré dotazy ohledně ochrany osobních údajů zodpovíme na adrese info@aaaprodum.cz