Domů / ELEKTRONIKA / chladničky, mrazničky
Zboží 1 / 1

HISENSE FT237D4BW21 mraznička


Žádné hodnocení. Kód: FT237D4BW21
Mraznička
Záruka: 2 roky
Dostupnost: skladem
5.990 Kč , plus doprava
 
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
HISENSE FT237D4BW21 mraznička

Pokud chcete ušetřit při skladování a mražení potravin, tak truhlicový mrazák Hisense FT237D4BW21 je ideálním řešením. Je zařazena do úsporné energetické třídy A++, která vám pomůže šetřit nejen peněženku, ale navíc i životní prostředí. Všechny její funkce jsou přizpůsobeny tak, aby zužitkovali jen skutečně potřebné množství energie bez jejího zbytečného plýtvání. Rozmrazování se realizuje manuálně.

Velký objem

Tato klasická truhlicová mraznička poskytuje dostatečně velký prostor pro množství surovin, které potřebuje zmrazit. Její celkový využitelný objem je 182 litrů, což je zárukou dostatečného místa pro každou skladovanou surovinu. Její maximální hlučnost dosahuje pouze 40 dB, takže vás zaručeně nebude rušit nadměrným hlukem.

Vlastnosti

Mrazící výkon šikovného mrazáku dokáže za 24 hodin zmrazit až 15 kg surovin, což je skutečně velkým plusem výrobku. Tato dokonalá mraznička však vyniká nejen výkonem, ale i mimořádnou spolehlivostí a péčí. Při poruše či výpadku elektrického proudu totiž dokáže udržet suroviny v chladu až 32 hodin. Tak budete mít záruku, že se jim nic nestane ani při nežádoucí situaci. Vnitřní vybavení disponuje 1 závěsným košem.

Energetická třída A++
Spotřeba energie 0,458 kWh / 24 h
Užitný objem 182 l
Hlučnost 40 dB
Rozměry 84,2 × 89,1 × 55,7 cm (v × š × h)
Specifikace
Váha 33 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 1 / 1